
| Basiese parameter | |
| Werktemperatuur | 5-40ºC |
| Elektroniese Krag | 220V/50Hz of 380V/50Hz |
| Elektriese draad | 2m/5*10m2 |
| Verhittingskrag | 4KW/9KW |
| Totale krag | 5 kW/11 kW |
| Waskamer | 316L vlekvrye staal |
| Eksterne paneel | 304 vlekvrye staal |
| Kapasiteit | 202L |
| Peristaltiese pomp | 2 stukke |
| Programme | 36 standaard, 100+ persoonlike |
| Wastemperatuur | tot 95ºC |
| RS 232-poort | Vir die oordrag van data-inligting vanaf wasmasjien |
| Aanraakskerm | 7″ kleurskerm |
| Buite-afmeting | H/B/D: 990*612*750mm |
| Gewig | 120 kg |
| Temperatuursensor | PT1000 |
| Internetverbinding beskikbaar | |
| Sigbare venster op die deur | |
| Geleidingsmoniteringstelsel vir spoel | |
| Suiwerwater-boosterpomp beskikbaar | |
| Hoë doeltreffendheid stoomkondensor | |
Funksie-inleiding
1. Begin-vertraging opsie: Vaste wasgoed deur aftelling of vaste tyd
2. Funksioneel beskerm deur verskillende vlakke van wagwoord
3. Beheerstelsel: Mikrorekenaarbeheer, RS485, isolasie van optokoppelaars, oorspronklike ingevoerde skyfie, sein-afstandsoordrag beskerm.
4. Outomatiese deurstelsel
5. Sirkulasiestelsel: Veranderlike frekwensie-aanvangfunksie Sirkulasiepompvloei: 0-600L/min Drukmonitering en antiskuimwas om doeltreffende skoonmaak te verseker Spuitarm met spoedmonitor om obstruksie te alarmeer
6. Skoonmaakrakstelsel: Skoonmaakrak verwisselbaar op enige vlak. Buigsaamheid van multivlak-inspuitwas en verwisselbare mandjies. Meer as drie waterinlate met outomatiese toeklep. Outomatiese identifikasie op mandjie en reguleer watervloei.
7. Kapasiteitshoogte: Enkelvlak-skoonmaakhoogte: 70 cm Skoonmaakhoogte in twee vlakke: 46 cm Skoonmaakhoogte in drie vlakke: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Instrument Tegnologie Co., Ltd.
XPZ is 'n toonaangewende vervaardiger van laboratoriumglasware-wassers, geleë in Hangzhou-stad, Zhejiang-provinsie, China. XPZ spesialiseer in navorsing, produksie en handel.outomatiese glasware-wasserwat toegepas word op biofarmaseutiese produkte, mediese gesondheid, kwaliteitsinspeksie-omgewing, voedselmonitering en petrochemiese veld.
XPZ is daartoe verbind om alle soorte skoonmaakprobleme op te los. Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings, en intussen is die XPZ-handelsmerk na baie ander lande versprei, soos Indië, die VK, Rusland, Suid-Korea, Uganda, die Filippyne, ens. XPZ bied geïntegreerde oplossings gebaseer op aangepaste vraag, insluitend produkkeuse, installasie- en bedryfsopleiding, ens.
Ons sal meer ondernemingsvoordeel insamel om innoverende produkte van hoë gehalte en uitstekende diens te lewer, om ons langtermyn vriendskap te behou.

Uitstalling


