Ons oplossings word hoogs erken en betroubaar deur kliënte en sal voldoen aan voortdurend veranderende finansiële en sosiale vereistes vir die beste prys vir China P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket. Welkom om met ons te praat as u belangstel in ons oplossing, ons sal u 'n verrassing bied vir kwaliteit en prys.
Ons oplossings word hoogs erken en is betroubaar deur kliënte en sal aan voortdurend veranderende finansiële en sosiale vereistes voldoen virChina PA-raam en PA-luidsprekeronderdele prysAs die wêreldwye ekonomiese integrasie wat uitdagings en geleenthede vir die xxx-bedryf bring, is ons maatskappy, deur ons spanwerk, kwaliteit eerste, innovasie en wedersydse voordeel voort te sit, vol vertroue genoeg om ons kliënte opreg gekwalifiseerde oplossings, mededingende pryse en uitstekende diens te bied, en om 'n blinker toekoms te bou onder die gees van hoër, vinniger, sterker saam met ons vriende deur ons dissipline voort te sit.
Oomblik-1
Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Onderlaag skoonmaakmandjie, Onderlaag skoonmaakmandjierak, Onderlaag modulemandjie,
Gemonteer in 'n enkel-, dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L Vlekvrye staal |
| Kleur | MatVlekvryestaal |
| Aktiwiteitsroller | Agt |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
Mandjierak met module-aansluiting
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
Gemonteer op beide vlekvrye staalgidse
Vinnige propwaterinlaat, spoel water van die agterkant van die kamergids in elke inspuitmodule
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 158mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 528mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 566 mm |
| Netto Gewig | 3 kg |