Ons strewe en maatskappydoel is altyd om "altyd aan ons verbruikersvereistes te voldoen". Ons gaan voort om merkwaardige hoëgehalte-produkte vir beide ons ou en nuwe kliënte te bekom, te styl en te ontwerp en 'n wen-wen-vooruitsig vir ons verbruikers sowel as ons te bereik vir China se goedkoop prys van 126L Laboratorium Industriële Voloutomatiese Bottelglasware-wasser. Opregte samewerking met u sal ons môre gelukkig maak!
Ons strewe en maatskappydoel is altyd om "altyd aan ons verbruikersvereistes te voldoen". Ons gaan voort om merkwaardige hoëgehalte-produkte vir beide ons ou en nuwe kliënte te verkry, te ontwerp en 'n wen-wen-vooruitsig vir ons verbruikers sowel as vir ons te bereik.China Glasware Washer en Laboratorium Glasware WasherMet al hierdie ondersteuning kan ons elke kliënt met kwaliteitsprodukte en stiptelike versending met hoë verantwoordelikheid bedien. As 'n jong, groeiende maatskappy is ons dalk nie die beste nie, maar ons probeer ons bes om u goeie vennoot te wees.
| Basiese parameter | |
| Werktemperatuur | 5-40ºC |
| Elektroniese Krag | 220V/50Hz of 380V/50Hz |
| Elektriese draad | 2m/5*10m2 |
| Verhittingskrag | 4KW/9KW |
| Totale krag | 9KW/13KW |
| Waskamer | 316L vlekvrye staal |
| Eksterne paneel | 304 vlekvrye staal |
| Kapasiteit | 202L |
| Peristaltiese pomp | 4 stukke |
| Programme | 36 standaard, 100+ persoonlike |
| Wastemperatuur | tot 95ºC |
| RS 232-poort | Vir die oordrag van data-inligting vanaf wasmasjien |
| Aanraakskerm | 7″ kleurskerm |
| Buite-afmeting | H/B/D: 990*612*750mm |
| Gewig | 100 kg |
| Temperatuursensor | PT1000 |
| Internetverbinding beskikbaar | |
| Sigbare venster op die deur | |
| Geleidingsmoniteringstelsel vir spoel | |
| Suiwerwater-boosterpomp beskikbaar | |
| Hoë doeltreffendheid stoomkondensor | |
Funksie-inleiding
1. Begin-vertraging opsie: Vaste wasgoed deur aftelling of vaste tyd
2. Funksioneel beskerm deur verskillende vlakke van wagwoord
3. Beheerstelsel: Mikrorekenaarbeheer, RS485, isolasie van optokoppelaars, oorspronklike ingevoerde skyfie, sein-afstandsoordrag beskerm.
4. Outomatiese deurstelsel
5. Sirkulasiestelsel: Veranderlike frekwensie-aanvangfunksie Sirkulasiepompvloei: 0-600L/min Drukmonitering en antiskuimwas om doeltreffende skoonmaak te verseker Spuitarm met spoedmonitor om obstruksie te alarmeer
6. Skoonmaakrakstelsel: Skoonmaakrak verwisselbaar op enige vlak. Buigsaamheid van multivlak-inspuitwas en verwisselbare mandjies. Meer as drie waterinlate met outomatiese toeklep. Outomatiese identifikasie op mandjie en reguleer watervloei.
7. Kapasiteitshoogte: Enkelvlak-skoonmaakhoogte: 70 cm Skoonmaakhoogte in twee vlakke: 46 cm Skoonmaakhoogte in drie vlakke: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biologiese Tegnologie Co., Ltd.
XPZ is 'n toonaangewende vervaardiger van laboratoriumglasware-wassers, geleë in Hangzhou-stad, Zhejiang-provinsie, China. XPZ spesialiseer in navorsing, produksie en handel in die outomatiese glasware-wassers wat toegepas word op biofarmaseutiese, mediese gesondheids-, kwaliteitsinspeksie-omgewings, voedselmonitering en petrochemiese velde.
XPZ is daartoe verbind om alle soorte skoonmaakprobleme op te los. Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings, en intussen is die XPZ-handelsmerk na baie ander lande versprei, soos Indië, die VK, Rusland, Suid-Korea, Uganda, die Filippyne, ens. XPZ bied geïntegreerde oplossings gebaseer op aangepaste vraag, insluitend produkkeuse, installasie- en bedryfsopleiding, ens.
Ons sal meer ondernemingsvoordeel insamel om innoverende produkte van hoë gehalte en uitstekende diens te lewer, om ons langtermyn vriendskap te behou.

Uitstalling

Ons strewe en maatskappydoel is altyd om "altyd aan ons verbruikersvereistes te voldoen". Ons gaan voort om merkwaardige hoëgehalte-produkte vir beide ons ou en nuwe kliënte te bekom, te styl en te ontwerp en 'n wen-wen-vooruitsig vir ons verbruikers sowel as ons te bereik vir China se goedkoop prys van 126L Laboratorium Industriële Voloutomatiese Bottelglasware-wasser. Opregte samewerking met u sal ons môre gelukkig maak!
China Goedkoop prysChina Glasware Washer en Laboratorium Glasware WasherMet al hierdie ondersteuning kan ons elke kliënt met kwaliteitsprodukte en stiptelike versending met hoë verantwoordelikheid bedien. As 'n jong, groeiende maatskappy is ons dalk nie die beste nie, maar ons probeer ons bes om u goeie vennoot te wees.