Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Inspuiting skoonmaakmandjie, Inspuiting skoonmaakmandjie rek, Inspuiting module
Gebruik vir die skoonmaak van laboratoriumglasware, soos sentrifugebuise, glasbottels, leë bottels bo-op en proefbuise.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Inspuitstuk | ф2.5mmxH70mm |
| Aantal spuitstukke | 84 stuks |
| Kruishouer | 84 stuks |
Inspuittipe module skoonmaakmandjierak met verbindingspoort
Laai links en regs van die modulemandjie
Vinnige propinlaat, skoon spoelwater van die modulemandjie in elke inspuitmodule-spuitstuk
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 164mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 204mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 511mm |
| Netto Gewig | kg |