Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Inspuiting skoonmaakmandjie, Inspuiting skoonmaakmandjie rek, Inspuiting module
Die geïntegreerde module het 28 pipette, 8 stuks erlenmeyer-fles/fles/maatfles/maatsilinder, ens.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Inspuitstuk | ф6mmxH220mm |
| Aantal spuitstukke | 36 stuks |
| Sitplekke vir pipette | 28 stuks |
| Kruishouer | 8 stuks |
Inspuittipe module skoonmaakmandjierak met verbindingspoort
Laai links en regs van die modulemandjie
Vinnige propinlaat, skoon spoelwater van die modulemandjie in elke inspuitmodule-spuitstuk
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 255mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 190mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 493mm |
| Netto Gewig | kg |