Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Inspuiting skoonmaakmandjie, Inspuiting skoonmaakmandjie rek, Inspuiting module
Kan 28 stuks pipet, 28 stuks monsterflessies en 9 stuks erlenmeyer-fles, fles, maatfles, ens. skoonmaak.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Inspuitstuk | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Aantal spuitstukke | 65 stuks |
| Sitplekke vir pipette | 28 stuks |
| Kruishouer | 28 stuks |
| Aantal houers | 9 stuks |
| Posisionering van veerstukke | 9 stuks |
| Houers se laag | PA |
Inspuittipe module skoonmaakmandjierak met verbindingspoort
Laai links en regs van die modulemandjie
Vinnige propinlaat, skoon spoelwater van die modulemandjie in elke inspuitmodule-spuitstuk
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 265mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 190mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 493mm |
| Netto Gewig | 3 kg |