Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Boonste laag skoonmaakmandjie, Middelste laag skoonmaakmandjie, Boonste laag skoonmaakmandjierak, Middelste laag skoonmaakmandjierak, Boonste laag modulemandjie, Middelste laag modulemandjie
Gemonteer in 'n dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Aktiwiteitsroller | Ses |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjieherkenner | Een |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
Mandjierak met module-aansluiting
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
Laer vlekvrye staal geleiderail aan beide kante
Vinnige propwaterinlaat, spoel water van die agterkant van die kamergids in elke inspuitmodule
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 140mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 536 mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 562mm |
| Netto Gewig | 3.35 kg |