Oomblik-1
Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Onderlaag skoonmaakmandjie, Onderlaag skoonmaakmandjierak, Onderlaag modulemandjie
Gemonteer in 'n enkel-, dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L Vlekvrye staal |
| Kleur | MatVlekvryestaal |
| Aktiwiteitsroller | Agt |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
Laai in die onderste gedeelte van die skoonmaakmasjien
Dra allerhande gaasbakke en allerhande mandjie-insetsels
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 79mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 529mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 546 mm |
| Netto Gewig | 2 kg |