Oomblik-1
Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Onderlaag skoonmaakmandjie, Onderlaag skoonmaakmandjierak, Onderlaag modulemandjie
Gemonteer in 'n enkel-, dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Aktiwiteitsroller | Agt |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
Verdeel in twee lae om die gaasbak te laai
Ingeboude roterende spuitarm
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 226mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 529mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 569mm |
| Netto Gewig | 5.6 kg |