Oomblik-2/F2
Glorie-2/F2
Aurora-2/F2
Flits-F2
Inspuiting skoonmaakmandjie, Inspuiting skoonmaakmandjie rek, Inspuiting module
Gebruik vir die skoonmaak van laboratoriumglasware, soos Erlenmeyer-fles, driehoekige fles, rondebodemfles, platbodemfles, maatfles, maatsilinder.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Inspuitstuk | ф4mmxH160mm |
| Aantal spuitstukke | 15 stuks |
| Kruishouer | 15 stuks |
Inspuittipe module skoonmaakmandjierak met verbindingspoort
Laai links en regs van die modulemandjie
Vinnige propinlaat, skoon spoelwater van die modulemandjie in elke inspuitmodule-spuitstuk
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 179mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 175mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 482mm |
| Netto Gewig | 1.2 kg |
Sertifisering
Hangzhou Xipingzhe Biologiese Tegnologie Co., Ltd.
XPZ is 'n toonaangewende vervaardiger van laboratoriumglasware-wassers, geleë in Hangzhou-stad, Zhejiang-provinsie, China. XPZ spesialiseer in navorsing, produksie en handel in die outomatiese glasware-wassers wat toegepas word op biofarmaseutiese, mediese gesondheids-, kwaliteitsinspeksie-omgewings, voedselmonitering en petrochemiese velde.
XPZ is daartoe verbind om alle soorte skoonmaakprobleme op te los. Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings, en intussen is die XPZ-handelsmerk na baie ander lande versprei, soos Indië, die VK, Rusland, Suid-Korea, Uganda, die Filippyne, ens. XPZ bied geïntegreerde oplossings gebaseer op aangepaste vraag, insluitend produkkeuse, installasie- en bedryfsopleiding, ens.
Ons sal meer ondernemingsvoordeel insamel om innoverende produkte van hoë gehalte en uitstekende diens te lewer, om ons langtermyn vriendskap te behou.
XPZ Fabriek

Uitstalling

