Vinnige en uitstekende kwotasies, ingeligte adviseurs om jou te help om die korrekte oplossing te kies wat by al jou behoeftes pas, 'n kort generasietyd, verantwoordelike kwaliteitshantering en unieke produkte en dienste vir betaling en versending vir OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injeksie LED Tekenmodule. Ons nooi jou uit om ons vervaardigingsaanleg te besoek en sien uit na die skep van verwelkomende sakeverhoudings met verbruikers by jou huis en in die buiteland op die langtermyn.
Vinnige en uitstekende kwotasies, ingeligte adviseurs om jou te help om die korrekte oplossing te kies wat aan al jou behoeftes voldoen, 'n kort generasietyd, verantwoordelike kwaliteitshantering en unieke produkte en dienste vir betaling en versending.China LED-module, InspuitmoduleOns is altyd besig om nuwe tegnologie te skep om die produksie te stroomlyn en produkte teen mededingende pryse en hoë gehalte te lewer! Kliëntetevredenheid is ons prioriteit! U kan ons u idee laat weet om 'n unieke ontwerp vir u eie model te ontwikkel om te veel soortgelyke onderdele op die mark te voorkom! Ons bied ons beste diens om aan al u behoeftes te voldoen! Maak seker dat u ons dadelik kontak!
Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Inspuiting skoonmaakmandjie, Inspuiting skoonmaakmandjie rek, Inspuiting module
Gebruik vir die skoonmaak van laboratoriumglasware, soos Erlenmeyer-fles, driehoekige fles, rondebodemfles, platbodemfles, maatfles, maatsilinder.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Inspuitstuk | ф6mmxH220mm |
| Aantal spuitstukke | 8 stuks |
| Aantal houers | 8 stuks |
| Posisionering van veerstukke | 8 stuks |
| Houers se laag | PA |
Inspuittipe module skoonmaakmandjierak met verbindingspoort
Laai links en regs van die modulemandjie
Vinnige propinlaat, skoon spoelwater van die modulemandjie in elke inspuitmodule-spuitstuk
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 253mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 140mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 488mm |
| Netto Gewig | 0.9 kg |