Stygende-F1
Skoonmaakmandjie, Mandjierak, Modulemandjie,
Dubbellaagstruktuur, geskik vir inspuitmandjie-rakmodule en nie-inspuitmandjie-rakmodule
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Mandjieherkenner | Een |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
| Vinnige koppelvlakdiameter | 32mm |
| Aantal laaibare modules | Twee lae |
| Aantal enkellaagmodules | Twee |
Mandjierak met module-aansluiting
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
Gemonteer op beide vlekvrye staalgidse
Vinnige propwaterinlaat, spoel water van die agterkant van die kamergids in elke inspuitmodule
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 609 mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 619 mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 790 mm |
| Netto Gewig | kg |