Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Nie-inspuiting skoonmaakmandjie
Geskik vir wyemondvate, maatbekers, ens.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Klein veerklemme | 18 |
| Hoogte | 105mm |
| Spasiëring | 60mm |
| Groot veerklemme | 10 |
| Hoogte | 175mm |
| Spasiëring | 60mm |
Die mandjie-module
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 186mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 220mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 445mm |
| Netto Gewig | kg |