Oomblik-1
Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Onderlaag skoonmaakmandjie, Onderlaag skoonmaakmandjierak, Onderlaag modulemandjie
Gemonteer in 'n enkel-, dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L vlekvrye staal |
| Kleur | Mat vlekvrye staal |
| Aktiwiteitsroller | Agt |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
Verdeel in twee lae om die gaasbak te laai
Ingeboude roterende spuitarm
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 230mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 528mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 584 mm |
| Netto Gewig | 5.6 kg |
Sertifisering
XPZ Maatskappy
Hangzhou Xipingzhe Biologiese Tegnologie Co., Ltd.
XPZ is 'n toonaangewende vervaardiger van laboratoriumglasware-wassers, geleë in Hangzhou-stad, Zhejiang-provinsie, China. XPZ spesialiseer in navorsing, produksie en handel in die outomatiese glasware-wassers wat toegepas word op biofarmaseutiese, mediese gesondheids-, kwaliteitsinspeksie-omgewings, voedselmonitering en petrochemiese velde.
XPZ is daartoe verbind om alle soorte skoonmaakprobleme op te los. Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings, en intussen is die XPZ-handelsmerk na baie ander lande versprei, soos Indië, die VK, Rusland, Suid-Korea, Uganda, die Filippyne, ens. XPZ bied geïntegreerde oplossings gebaseer op aangepaste vraag, insluitend produkkeuse, installasie- en bedryfsopleiding, ens.
Ons sal meer ondernemingsvoordeel insamel om innoverende produkte van hoë gehalte en uitstekende diens te lewer, om ons langtermyn vriendskap te behou.
XPZ Fabriek

Uitstalling

