Glorie-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Boonste laag skoonmaakmandjie, Middelste laag skoonmaakmandjie, Boonste laag skoonmaakmandjierak, Middelste laag skoonmaakmandjierak, Boonste laag modulemandjie, Middelste laag modulemandjie
Gemonteer in 'n dubbel- of driedubbele laagwasser, plaas verskillende inspuitmodules, spoel herbruikbare laboratoriumglasware, keramiek, plastiek, vlekvrye staal en so aan.
| Materiaal | 316L Vlekvrye staal |
| Kleur | MatVlekvryestaal |
| Aktiwiteitsroller | Ses |
| Posisiereguleerder | Twee |
| Mandjieherkenner | Een |
| Mandjie raam druk trek slag | 550mm |
Ingeboude roterende spuitarm
Handmatige druk-trek inlaat en uitlaat skoonmaakkamer
Laer vlekvrye staal geleiderail aan beide kante
Vinnige propwaterinlaat, spoel water van die agterkant van die kamergids in elke inspuitmodule
Kan mandjies plaas wat gebruik word vir skoon wye bottels
| Eksterne afmetings, Hoogte in mm | 183mm |
| Eksterne afmetings, Breedte in mm | 535mm |
| Eksterne afmetings, Diepte in mm | 552mm |
| Netto Gewig | 3.5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biologiese Tegnologie Co., Ltd.
XPZ is 'n toonaangewende vervaardiger van laboratoriumglasware-wassers, geleë in Hangzhou-stad, Zhejiang-provinsie, China. XPZ spesialiseer in navorsing, produksie en handel in die outomatiese glasware-wassers wat toegepas word op biofarmaseutiese, mediese gesondheids-, kwaliteitsinspeksie-omgewings, voedselmonitering en petrochemiese velde.
XPZ is daartoe verbind om alle soorte skoonmaakprobleme op te los. Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings, en intussen is die XPZ-handelsmerk na baie ander lande versprei, soos Indië, die VK, Rusland, Suid-Korea, Uganda, die Filippyne, ens. XPZ bied geïntegreerde oplossings gebaseer op aangepaste vraag, insluitend produkkeuse, installasie- en bedryfsopleiding, ens.
Ons sal meer ondernemingsvoordeel insamel om innoverende produkte van hoë gehalte en uitstekende diens te lewer, om ons langtermyn vriendskap te behou.
Uitstalling

