Toepassingsgebied
Outomatiese wasmasjien, gebruik inkos,landbou, farmaseutiese, bosbou, omgewing, landbouproduk toetsing, laboratoriumdiereen ander verwante velde om glasware-skoonmaakoplossings te verskaf. Gebruik vir die skoonmaak en droogmaak van Erlenmeyer-flesse, flesse, volumetriese flesse, pipette, inspuitflessies, petri-skottels, ens.
Spesifikasie:
| Afmetings (H*B*D) | 990*612*750mm |
| Aantal skoonmaaklae | 1-3 lae |
| Kamervolume | 202L |
| Sirkulasiepomp vloeitempo | 0-600L/min verstelbaar |
| Elektrisiteit | 280V/380V |
| Verhittingskrag | 4kW/9kW |
| Mandjie-identifikasiestelsel | Standaard |
| Installasiemetode | Vrystaande |
| Droog manier | EcoDry-funksie |
![]()
![]()
![]()
![]()
Operasionele bestuur
1. Was Begin vertragingsfunksie: die instrument word voorsien van 'n afspraaktyd begin en 'n timer begin funksie om die kliënt se werk doeltreffendheid te verbeter.
2. OLED-module kleurskerm, selfverligting, hoë kontras, geen kykhoekbeperking nie
3. vlak wagwoordbestuur, wat aan die gebruik van verskillende bestuursregte kan voldoen
4. Selfdiagnose en klank- en teksaanwysings vir toerustingfout
5. Skoonmaak data outomatiese stoorfunksie (opsioneel)
6. USB-skoonmaakdata-uitvoerfunksie (opsioneel)
7. Mikrodrukker data drukfunksie (opsioneel)
Funksie-inleiding
1. Begin-vertraging opsie: Vaste wasgoed deur aftelling of vaste tyd
2. Funksioneel beskerm deur verskillende vlakke van wagwoord
3. Beheerstelsel: Mikrorekenaarbeheer, RS485, isolasie van optokoppelaars, oorspronklike ingevoerde skyfie, sein-afstandsoordrag beskerm.
4. Outomatiese deurstelsel
5. Sirkulasiestelsel: Veranderlike frekwensie-aanvangfunksie Sirkulasiepompvloei: 0-600L/min Drukmonitering en antiskuimwas om doeltreffende skoonmaak te verseker Spuitarm met spoedmonitor om obstruksie te alarmeer
6. Skoonmaakrakstelsel: Skoonmaakrak verwisselbaar op enige vlak. Buigsaamheid van multivlak-inspuitwas en verwisselbare mandjies. Meer as drie waterinlate met outomatiese toeklep. Outomatiese identifikasie op mandjie en reguleer watervloei.
7. Kapasiteitshoogte: Enkelvlak-skoonmaakhoogte: 70 cm Skoonmaakhoogte in twee vlakke: 46 cm Skoonmaakhoogte in drie vlakke: 17 cm
Sertifisering:
Gereelde vrae:
V1: Hoekom XPZ kies?
Ons is die hoofverskaffer aan Chinese inspeksie-owerhede en chemiese ondernemings.
Ons handelsmerk is na baie ander lande versprei, soos Indië, die Verenigde Koninkryk, Rusland, Afrika en Europa.
Ons bied geïntegreerde oplossings gebaseer op persoonlike vraag, insluitend produkkeuse, installasie en bedryfsopleiding.
V2: Watter soort versending kan die kliënt kies?
Gewoonlik per see, per lug gestuur.
Ons probeer ons bes om aan die vervoerbehoeftes van kliënte te voldoen.
V3: Hoe kan die produkgehalte en na-verkope diens verseker word?
Ons het CE, ISO kwaliteit sertifikaat en ens.
Ons het die uitstekende na-verkope diens en na-verkope ingenieur.
Ons produkte het 'n waarborgtydperk.
V4: Kanwebesoek jou fabriek aanlyn?
Ons is baie ondersteunend.
V5: Watter soort betaling kan die kliënt kies?
T/T, L/C en ens.